سیلو فیدر

هر آنچیزی که در مورد فیدر ها  باید بدانید به خصوص سیلو فیدر!

سیلو فیدر از خانواده فیدر ها می باشد که از آن برای تغذیه مواد معدنی استفاده می شود. این دستگاه از یک سیلوی تغذیه و بخش بالایی آن تشکیل شده است و با توجه به گنجایش خط حجم سیلو انتخاب می شود. این دستگاه ها اکثرا در ابتدای خردایش برای تغذیه کل خطوط استفاده می شوند همچنین باعث جلوگیری از ورود غیر منتظره بار می شود و آن  را به طور یکنواخت پخش می کند. این دستگاه از استهلاک سنگ شکن ها جلوگیری می کند و در نتیجه باعث افزایش طول عمر دستگاه های خط شکن می شود. فیدر ها انواع متفاوتی دارند مانند: فیدر زنجیری، گریزلی، فیدر یا صفحه انتقال شاطونی، فیدرهای لاستیکی، غلطکی و زنجیری که در صنایع زیادی از جمله: صنعت برق و الکترونیک، دامداری، حمل و نقل، ارتباطات رادیویی و سنگ شکن به کار برده می شوند در این مقاله به سیلو فیدر می پردازیم که در صنعت سنگ شکن کاربرد چشگیری دارد. طریقه کار این دستگاه به صورت زیر است: مواد معدنی که باید پدیده خردایش روی آن ها انجام شود داخل سیلو ریخته می شوند و بعد از آن به دستگاه سنگ شکن منتقل می شوند. وظیفه اصلی فیدر ها به ویژه فیدرسیلو تهیه غذای ستگاه شکن است.

2 ویژگی  سیلو فیدر

1-تغذیه وزنی دقیق به سنگ شکن

2-راندمان بالاتر به وسیله میزان تغذیه بیشتر به داخل سنگ شکن

نقش فیدر در سیلو فیدر

ابتدا به تعریف فیدر سنگ شکن می پردازیم و بعد به بررسی نقش فیدر در سیلو فیدر میپردازیم. فیدر سنگ شکن بیثشتر برای جداسازی سنگ ها و تغذیه خطوط فرآوری مواد معدنی و کانی ها و … استفاده می شود. اصولا در ابتدا هر خط شکن و بعد از قرار گرفتن سیلو باید فیدر نصب شود به علت اینکه  از ورود گرد و غبار به سنگ شکن جلوگیری می کند و امکان ایجاد مشکل و آسیب زدن به فیدر را کاهش می دهد. فیدر ها باعث می شوند مواد اولیه با سرعت و میزان دقیق تری به دستگاه تغذیه شود این کار باعث افزایش کیفیت محصول نهایی می شود.

 

شرکت الماس سنگ شکن خدمات بی نظیری در زمینه فروش و تعمیر ماشین آلات صنعتی از جمله سنگ شکن ها ارائه داده است شما مخاطبان گرامی می توانید از طریق سایت از خدمات و محصولات شرکت الماس سنگ کن مطلع شوید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر