سنگ شکن HS

نوع دیگر سنگ شکن ضربه ای ، سری  سنگ شکن HS است که میزان تولید بالایی دارد و نوع چکش مورد استفاده در آن در معادن تولید ماسه و معادن سنگ بسیار مفید است.سری سنگ شکن ضربه ای HS محصول نسل جدید است. 40 سال تجربه در تولید ، صدها برنامه کاربردی و استفاده از پیشرفته ترین فناوری سنگ شکن ضربه ای ، سنگ شکن ضربه ای HS  را با کیفیت سطح پیشرفته ارائه می دهد.این سری سنگ شکن ضربه ای  به طور گسترده ای در خرد کردن اولیه ، ثانویه یا درجه سوم سنگ های ساینده با سختی متوسط و کم استفاده می شود. از چکش ها و آسترهای آلیاژی کروم  می توان برای خرد کردن سنگ های سخت و ساینده استفاده کرد. این سنگ شکن ضربه ای ماشین های مدرن اقتصادی و کاهش وزن سنگین هستند. آنها برای خرد کردن ثانویه با اندازه ورودی تا 35 سانتی متر و ظرفیت های 80 تا 300 TPH استفاده می شوند سنگ شکن HS مجهز به سندان ضربه سوم است که نسبت خردایش و درصد محصول مکعبی شکل را افزایش می دهد. علاوه بر این ، نسبت خردایش از طریق تنظیم سندان های ضربه ای و مسیر سنگ زنی و همچنین سرعت روتور متغیر است.

مکانیسم کار سنگ شکن HS

سری HS سنگ شکن ضربه ای برای خرد کردن سنگ های سخت استفاده می شود. فرآیند خرد کردن با ضربه چکش بر روی مواد و عدم تفاوت مواد در مرحله اول انجام می شود در مرحله دوم و سوم خرد کردن نیز به همین ترتیب انجام می شود و ضربه زدن ادامه می یابد تا مواد خروجی به اندازه دل خواه و مد نظر برسند.سه پیش بند قابل تنظیم به صورت جداگانه در دسترس است که به شما امکان آن را می دهد میزان تولید را کنترل کنید. در پیش بند بالا که از جنس فولاد منگنز و پیش بندهای میانی و پایینی از بدنه آهنی ساخته شده است که با کفش راهنمای منگنز پوشانده شده است به دلیل سایش زیاد چکش HS ، این چکش ها از آلیاژهای جامد و آلیاژهای ضد سایش ساخته شده اند و در هر روتور 4 چکش وجود دارد.الکتروموتورهای قدرتمند این سنگ شکن غول پیکر 50 کیلو وات و 90 کیلو وات پیشرانه مورد نیاز برای چرخش یک روتور سنگین و چهار چکش 120 کیلوگرمی را تأمین می کند.روتور سنگ شکن ضربه ای HS یک روتور دیسک بسیار سنگین است و گشتاور بالایی را تولید می کند این باعث چرخش چکش های هماهنگ و عدم تغییر سرعت چرخش در هنگام برخورد با مواد می شود و بنابراین باعث کارایی کامل و صرفه جویی در چکش ها می شود. تمام قطعات سنگ شکن ضربه ای HS به صورت جداگانه مانند چکش ، پیش بند و قسمت های بدنه از فولاد منگنز ساخته شده اند تا عمر طولانی تری داشته باشند.

سنگ شکن HS

سنگ شکن HS

ویژگی های طراحی سنگ شکن HS

_ کاهش زیاد اندازه به نوع خرد کننده فشاری
_ محصول مکعبی بیشتر از سنگ شکن های نوع فشرده شده
_ عمر طولانی قطعات سایش به دلیل متالولوژی پیشرفته
_ نرخ تولید بالا
_ درجه بالایی از کنترل اندازه محصول
_ تعمیر و نگهداری آسان از طریق درهای بازرسی یا محفظه هیدرولیک باز شده

کاربرد این مدل سنگ شکن

این مدل دستگاه های سنگ شکن ، ماشین هایی هستند که برای کاهش اندازه سنگ ها ، سنگ ها و سنگ معدن استفاده می شوند. آنها اغلب در تولید مصالح ، بازیافت مصالح ساختمانی و عملیات معدنی استفاده می شوند

سنگ شکن های سری HS شرکت الماس سنگ شکن دارای پوشش داخلی ضد فرسایش و قابل تعویض هستند و دریچه های بازدید دارند . که جهت شکستن انواع سنگ های  کوهی و رودخانه ای با درجه سختی بالا و هم چنین مناسب برای شکستن سنگ های تا قطر 300 میلیمتر طراحی می شوند. این مدل از سنگ شکن ها دارای سه مدل سندان قابل تنظیم هستند که به شکل جدا از یکدیگر عمل می کنند  و قابلیت  کنترل به طور کامل برای دانه بندی خارج از محیط دستگاه را مهیا کرده اند و قادر به تولید کردن انواع مصالح بتونی و مصالح آسفالتی با دانه بندی پیوسته می باشند . روتر این سنگ شکن های سری اچ اس، دارای 4 ردیف پره چکش می باشد که 8 عدد چکش در آن جهت امر خردایش قرار داده میشوند.

ویژگی سنگ شکن HS در شرکت الماس سنگ شکن

_استفاده از ریخته گری مقاوم در برابر سایش و ضریب استفاده از قطعات سایش ، این دستگاه را برتر از هر نوع سنگ شکن از این نوع امروزه می کند.

_دسترسی آسان و زمان تعویض قطعات سایش ، حداقل زمان خرابی و در دسترس بودن بالا را تضمین می کند.

_فقط یاتاقان های روتور نیاز به روغن کاری دارند.

_قسمت عقب محفظه سنگ شکن لولا بوده و می توان آن را با دهانه مکانیکی یا هیدرولیکی ارائه کرد.

استفاده از چکش های مختلف می تواند عمر سنگ شکن ضربه ای گروه صنعتی الماس سنگ شکن را بهبود بخشد. عمر چکش ها برای سخت ترین سنگ ها از 20 روز تا 4 ماه متغیر است. یکی از تفاوت های این سنگ شکن و سایر سنگ شکن های گروه صنعتی الماس سنگ شکن ، تعداد چکش و وزن آنها است. سنگ شکن های ضربه ای قدیمی HS دارای درهای کشویی بودند ، اما در مدل های جدید تر دارای جک هیدرولیک هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر