هیدروکن ماسه ساز

ساخت و تولید هیدروکن ماسه ساز

هیدروکن یکی از دیگر دستگاه های ماسه ساز پرقدرت و کاربردی شرکت الماس سنگ شکن می‌باشد، که در هر مرحله از خردایش سنگ از دستگاه هیدروکن به گونه ای بهره گرفته می‌شود و در صنعت خردایش بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . هیدروکن ماسه ساز را اغلب در مرحله ثانویه مورد استفاده قرار می دهند . استفاده از این دستگاه نسبت به دیگر دستگاههای خطوط معادن راحت‌ تر است و نیز عمر بالایی دارد و به دلیل تولید بار خروجی بالا از انواع سنگ شکن کاربردی به حساب می آید . با وجود سادگی  این دستگاه  متشکل از قطعات پیچیده و کاربردی می‌باشد.

برای تشریح این دستگاه لازم است که در مورد مکانیزم هیدرولیک آن لازم است اطلاعات راجب دستگاه و عملکرد آن داشته باشید، چون یکی از دستگاه هایی می باشد که بحث مکانیکی در آن بسیار مهم می باشد و همچنین از دستگاه هایی است که مکانیزم پیچیده و کار ماشین کاری آن بسیاز زیاد می باشد.

سایزهای هیدروکن:

هیدروکن در سایزهای 36/2 ، 36/3 ، عموما به هیدروکن ماسه ساز یا هیدروکن ریز شکن معروف می‌باشد. و با سایز 36/5 , 36/6، 36/8، هیدروکن قلوه شکن نام دارد و با سایز 36/13 و بالاتر هیدروکن سوپر یور نامیده می‌شود. عدد اول نشان‌دهنده سایز دهانه ورودی و عدد دوم که بزرگتر است نشان ‌دهنده قطر سنتر که بر روی شفت اصلی دستگاه قرار می‌گیرد.

هیدروکن ماسه ساز

هیدروکن ماسه ساز

ویژگی هیدروکن ماسه ساز:

دستگاه مذکور از جمله دستگاه‌های سنگ شکن حرفه‌ای و مدرن است، امروزه به‌عنوان یکی از پرکاربرد ترین انواع سنگ شکن محسوب می‌شود که به دلیل ویژگی‌های خاص آن است. با استفاده از این دستگاه می‌توان تولیدات را افزایش داده و با بار ورودی مشابه با سایر سنگ ‌شکن‌ها، حجم بیشتری از سنگریزه و ماسه دریافت کرد. این دستگاه دارای کنترل خودبخودی خروجی دستگاه است که آن را می‌توان باتوجه‌ به بار ورودی جهت جلوگیری از آسیب به دستگاه تنظیم کرد. وجود این تنظیمات نگهداری و مراقبت از دستگاه هیدروکن ماسه ساز را به ‌مراتب ساده کرده‌اند. نیاز دوره‌ای دستگاه به سرویس شدن از سایر دستگاه‌ها کمتر و در نتیجه استهلاک پایین ‌تری دارد؛ بنابراین هزینه‌های ناشی از این دستگاه کاهش خواهد یافت. بدون نگرانی به تعویض قطعات می‌توان سالیان سال از این دستگاه استفاده کرد بدون آنکه دانش خاصی داشت. ویژگی دیگر دستگاه امکان روغن‌کاری خودکار است که به کیفیت نگهداری از قطعات و کاهش خرابی کمک می‌کند. سیستم نگهداری و حفاظتی این دستگاه با وجود سیستم روغن‌کاری خودکار پرورش‌ یافته است و بدون دخالت انسان شرایط نگهداری از دستگاه را بهبود بخشیده است. سیستم روغن‌ کاری خودکار و باکیفیت این دستگاه، استفاده از دستگاه را در معادن مناطق خشک کشور رانیز فراهم کرده است. برای دریافت بهترین عملکرد از این دستگاه آن را در شرایط مناسب قرار داده و تنها هرچند سال یک ‌بار به روغن ‌کاری خودکار آن بپردازید.

ویژگی منحصر این دستگاه در شرکت الماس سنگ شکن:

ویژگی دستگاه هیدروکن ماسه ساز در شرکت الماس سنگ شکن به استهلاک پایین، تولید و بازدهی بالا، نگهداری و کاربری آسان خود  معرف حضور است که موجب افزایش طرفداران آن در میان صاحبان معادن شده است. با این‌حال باید توجه داشت که بهتر است از این نوع دستگاه برای سنگ‌های مرطوب استفاده نکنیم چراکه به رطوبت حساس بوده و کارایی دستگاه را به حداقل می‌ رسانند.

دلیل عملکرد قوی این دستگاه :

قدرت بالای این دستگاه به دلیل استفاده از قطعات منگنز مولیبدن‌دار و مقاومت بالا در برابر سایش از ویژگی‌های آن برای ماندگاری بیشتر است. در اثر برخورد شدید و خردایش سنگ‌های سخت و سفت خرابی دستگاه استهلاک چندانی نخواهد داشت. قطعات در برابر سایش مقاومت که از مهم‌ ترین ویژگی سنگ ‌شکن هیدروکن است. با استفاده از هیدروکن ماسه ساز شرکت الماس سنگ شکن تا سالیان سال نگران ازدست ‌رفتن قطعات دستگاه معدن خود نخواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر