دستگاه خشک کن

عملکرد دستگاه خشک کن ماسه :

خشک کن ماسه ، بعد از ماسه شور نصب شده و کمک می کند تا ماسه بادی موجود در(مخلوط دوغابی ماسه) جذب شود.و مخلوط پس از هیدروسیکلون وارد سرند آبگیری شده که رطوبت اضافی آن نیز گرفته می گردد. عملکرد هیدروسیکلون و سرند در خشک کن موجب می شود که  محصول نهایی دارای ماسه بادی و رطوبت با آن مطلوب باشد. بدون هیدروسیکلون به یک شن شور تبدیل می شود.

مزایا خشک کن ماسه :

نصب آن بعد از ماسه شور حلزونی،بعنوان ماسه شور ثانویه یا دوشور عمل می کند و نیاز به دقت بالاتر وسرعت پایین آن نیست فقط کافیست که ماسه شور حلزونی، مخلوط ماسه ۰-۶ یا ۰-۸ میلی متر را خیس و محلول کرده و برای جداسازی گل و لای از ماسه ، گرفتن ماسه بادی و قاطی کردن با ماسه و جذب آب اضافی به سرند خشک کن انتقال داد.

چنانچه می خواهید جزئیات بیشتری در خصوص چنین دستگاه هایی ازجمله دستگاه سنگ شکن به دست آورید و از تازه ترین‌ قیمت ها مطلع گردید، می توانید با کارشناسان الماس سنگ شکن درارتباط باشید.

 

ماسه خشک کن های چرخشی :

خشک کن های درام چرخشی مدت هاست که خشک کن صنعتی ترجیحی برای پردازش شن و ماسه در کاربردهای مختلف بوده است.  با تحمل تغییرات در مواد اولیه، بسیار قابل اعتماد و ناهموار، با ظرفیت بالا را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهند، از جمله:

  • ریخته گری ریخته گری (ماسه ریخته گری)
  • شکستگی هیدرولیک (شن و ماسه متحرک / ماسه فرک)
  • تولید شیشه
  • مواد ساینده
  • تولید مواد شیمیایی
  • مصالح ساختمانی و ساختمانی
  • فیلتر رسانه
  • رنگ و پوشش
  • سرامیک

ویژگی های خشک کن شن و ماسه چرخشی Triple Pass:

 خشک کن ماسه درام دوار سه گانه یک دستگاه بهبود یافته بر اساس خشک کن شن و ماسه چرخشی تک درام است.

ساختار داخلی آن سه لایه است به همین دلیل به آن درام خشک کن چرخشی سه پاس می گویند.

زمان خشک شدن مواد خام مرطوب را افزایش می دهد. از نظر سفتی و عایق حرارتی، دستگاه درام چرخشی سه گذر معقول تر از ماسه خشک کن درام چرخشی تک پاس است. ظرفیت تولید، سه پاس بیش از 60 درصد بالاتر از خشک کن تک سیلندر می باشد.

دستگاه خشک کن شن و ماسه به طور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله سرباره، خاک رس، زغال سنگ، پودر آهن، پودر سنگ معدن و سایر مواد مخلوط در صنایع مختلف، کارخانه ملات مخلوط خشک در صنعت ساختمان، ماسه سیلیس و سایر مواد اولیه در صنایع شیمیایی و صنعت ریخته گری.

 

 

 دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن

 

ساختار خشک کن درام دوار سه پاس

این دستگاه دوار سه گانه توسط سه سیلندر متحدالمرکز با قطرهای مختلف مطابق با یک رابطه ریاضی خاص طراحی شده است.

سوخت  خشک کن ماسه چرخشی می تواند بنزین، زغال سنگ، گاز و … باشد که می توانید با در نظرگرفتن نیاز خود سوخت های مختلفی را انتخاب کنید. این مجموعه ای از سبز کم مصرف و سازگار با محیط زیست است.

این با صفحات راهنمای مواد در زوایای مختلف طراحی شده است که می تواند باعث حرکت مواد در امتداد صفحه راهنمای مواد تحت عمل گرانش شود، سپس ماده خام مرطوب زمان ماندگاری کافی برای تبخیر سریع آب، صرفه جویی در سوخت و زمان را دارد. این ماسه خشک کن ایده آل شماست.

طول دستگاه  دوار سه پاس یک سوم طول دستگاه دوار تک است.

هر درام سیستم عایق خود را تشکیل داده است، تبادل حرارتی مواد در درام، بیرونی ترین ماده در انتهای دمای پایین جریان هوای گرم است، منطقه اتلاف گرما و اتلاف انرژی حرارتی سیلندر به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

خشک کن درام دوار سه سیلندر کم مصرف است که می تواند از گرمای اتلاف شده استفاده کامل کند، تلفات حرارتی را نیز کاهش بدهد، منطقه تبادل حرارت را افزایش دهد و شدت تبخیر در واحد حجم  را تا حد زیادی افزایش دهد، در نتیجه به طور موثر نرخ استفاده از انرژی گرمایی را بهبود بخشد و کاهش دهد. مصرف انرژی.

طول بدنه دستگاه خشک کن شن و ماسه درام دوار یک سوم خشک کن شن و ماسه درام دوار است، صرفه جویی در سطح کف، هزینه سرمایه گذاری را کاهش می دهد.

دستگاه خشک کن شن و ماسه چرخشی یک درایو اصطکاک بین چرخ نگهدارنده و تسمه اتخاذ می کند و قدرت انتقال کم است که باعث کاهش نویز هنگام کار  می شود.

سیستم آب بندی از فناوری میکرو تماس استفاده می کند که اثر آب بندی بهتری دارد و آلودگی گرد و غبار را کاهش می دهد.

 مزایای ماسه خشک کن درام چرخشی Triple Pass

دمای خروجی ماسه خشک کن سه درام دوار کم است و گرد و غبار زمان سرویس طولانی دارد.

سوخت می تواند با زغال سنگ، نفت و گاز سازگار شود.می تواند مواد بلوک، گلوله و پودر را زیر 20 میلی متر بپزد.

سرمایه گذاری مورد نیاز کم است و هزینه بازیابی سریع است.

در مقایسه با دستگاه خشک کن شن و ماسه، فضای کف حدود 50٪ کاهش می یابد، سرمایه گذاری عمرانی حدود 50٪ کاهش می یابد، و مصرف برق 60٪ کاهش می یابد.

راندمان حرارتی خود عایق بدنه بیش از 70 درصد است (بازده حرارتی خشک کن سنتی تنها 35 درصد است که بازده حرارتی را 35 درصد بهبود می بخشد.

روتار می تواند اطمینان حاصل کند که رطوبت نهایی مواد زیر 0.5٪ است که اولین انتخاب برای گیاه ملات خشک و پودر سرباره است.

 

دستگاه خشک کن ماسه چرخشی

خشک کن ماسه چرخشی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر